Skip directly to content

Relaxační služby

Připravili jsme pro Vás výbornou rumovou antistresovou koupel, při které si nejen odpočinete a načerpáte energii, ale zároveň ochutnáte kvalitní bousovský rum nebo rumové prelinky.

Chcete ji vyzkoušet mezi prvními návštěvníky? Neváhejte nám napsat a rumovou koupel si objednat:)

Nadstandardně vybavené pokoje jsou umístěny v prvním patře Pivních lázní. Své čtyřnohé mazlíčky nechte prosím doma.

Chcete obdarovat svého kamaráda nebo známého?

Připravili jsme pro Vás speciální relaxační pobyty, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Standardní způsob relaxace, péče o tělo, péče o fyzické a psychické zdraví. Infračervený tepelný systém vede k velmi účinné detoxikaci organismu a léčbě našeho těla při teplotě od 35 do 55°C. Je vhodný i pro osoby, které se léčí s krevním tlakem, nebo těžce snášejí vysokou teplotu v klasické sauně.

Při rehabilitační a relaxační masáži používáme čistě přírodní aromatické oleje, které mícháme podle momentálního fyzického a duševního stavu klienta. Tyto oleje působí na fyzické úrovni, ale také zasahují hlouběji a pomáhají odstranit obtíže na mentální, emociální a duševní úrovni. Oleje působí po dobu až 12 hodin po aplikaci.

Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk,v jednotlivých buňkách se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.

Relaxační pivní koupele - tato lázeňská procedura je výborná antistresová terapie vhodná pro duševní odpočinek a relaxaci. Vhodné při léčbě lupénky, celulitis, akné.

Oxid uhličitý (CO2) má dlouhodobě příznivé účinky na centrálně nervový, srdeční a cévní systém. Přímo působí na krevní srážlivost, na svalový a lymfatický systém, na zvýšení energetické bilance ve všech buňkách a na odstraňování jedovatých a civilizačních znečištění z buněk samotných i z mezibuněčných prostorů.