Skip directly to content

Pivní lázně

Tato lázeňská procedura je výborná antistresová terapie vhodná pro duševní odpočinek a relaxaci.  Pivní lázeň prokazatelně zlepšuje imunitní systém organismu.

Podporuje regenerační schopnost kůže, celkově zklidní dermatické problémy a psychickou disharmonii. Pivní lázeň je vhodná při léčbě lupénky, celulitis a akné.

Vyšší teplota lázně příznivě působí na cévní soustavu, srdeční činnost a tím podporuje lepší aktivitu krevního oběhu, prohřívá pokožku a uvolňuje kožní póry, jimiž se díky mírnému pocení odplavují škodlivé látky z těla. Není vhodná pro osoby s vysokým krevním tlakem, po operaci srdce, těhotné ženy a děti do 12 let.

Naše pivní lázeň je připravena ve vaně s teplotou v rozmezích od 37 - 39°C. Nejdůležitější přísadu koupele tvoří pivní kvasnice, koupel je tak kvalitnější, než v nefiltrovaném kvasnicovém pivu.

Ceny pivní lázně

Pivní koupel950 Kč
Pivní koupel pro dvě osoby1.900 Kč

Rezervace a objednávky

Pište na e-mail: pivnilazneceskyraj@seznam.cz nebo nám zavolejte: +420 733 436 573.

Máte nějaký dotaz? Nevájte se nás zeptat.

Dárkový certifikát

Chcete obdarovat svého kamaráda nebo známého?

Napište nám na e-mail: pivnilazneceskyraj@seznam.cz a my Vám dárkový poukaz pošleme na Váš e-mail připravený pro tisk a zároveň Vám zašleme i bankovní spojení, kam převedete uvedenou částku. Nebo poštou na dobírku na Vaši korespondenční adresu.